Сторінки

вівторок, 7 березня 2023 р.

Світ знань нових видань

Кажуть, що креативність – про те, як мислити поза межами, інші вважають, що бути креативним – це цілковиті межі. Статистика ж свідчить, що близько ста відсотків компаній впевнені – креативність безпосередньо впливає на результати. Проте, лише декілька з них насправді розуміють про її походження та способи максимальної реалізації.

Авторами видання, яке ми сьогодні презентуємо є, Кріс Ґріффітс – засновник і генеральний директор OpenGenius. Він допоміг тисячам людей в усьому світі стимулювати зростання бізнесу завдяки використанню потужних практичних інноваційних процесів. Меліна Кості – професійна письменниця, пише про бізнес, редакторка з досвідом маркетингового менеджменту та співавторка декількох книжок про лідерство та розумне мислення.

«Посібник із креативного мислення» пропонує чіткі та практичні інструменти і стратегії, включно із перевіреною системою Шукача Рішень. Виникла проблема – покращуємо стратегічну майстерність і креативність для прийняття найкращих рішень. Головна привабливість викладеного – досвід і багаторічні дослідження. Отже, генерувати ще більше ідей та блискучих рішень буде набагато простіше.

Книга має три частини: власне мислення, поширені помилки з варіантами пошуку і вирішення проблем та на «десерт», як надалі розвивати креатив і підтримувати його.

Рекомендуємо всім, хто працює в галузі зовнішніх зв’язків і менеджменту ККД.

Джерело: Ґріффітс, Кріс. Посібник із креативного мислення : ваш покроковий помічник для вирішення проблем у бізнесі [Текст] / К. Ґріффітс, М. Кості ; пер. з англ. У. Курганова. – Харків : Ранок : Фабула, 2020. – 286 с.
Більше про бібліотеку тут

Ми в соціальних мережах: Facebook Twitter

Замовити книги можна тут 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар