Сторінки

середа, 19 липня 2017 р.

Портрет у бібліотечному інтер'єрі

Галина  Кучугурна : «Робота, яка стала покликанням»


Є люди, які проявляються не візуально, а у своїх діях,  вчинках, відношенню до справи. Головний бібліотекар  відділу наукової обробки документів  ДОУНБ Галина  Кучугурна – саме з таких. 

Народилася Галина у селищі Кіровське (Обухівка), у родині, де  окрім неї є ще два старших брата, тому з  дитинства отримувала не абияку опіку та увагу до себе. Батько працював газорізальником на заводі Петровського, потім електрозварювальником в совхозі, мав довгий трудовий шлях,  мати була диспетчером на автопідприємстві - звичайна робоча родина. Галя пам'ятає, що батько завжди полюбляв читати, захоплювався історією України, саме його любов до книги передалась доньці.  
В місцевій бібліотеці перечитала майже всю світову класику. Книжковий світ приніс дівчині справжнє задоволення і яскраві враження.  Тобто її цікавила картина світу, у всіх його тонких подробицях. Ця ретельність та увага до дрібниць є її  показовими рисами, що й сформували  характер.  
У 1999 році Галина вступила до Дніпропетровського училища культури на відділення «Бібліотечна справа». 
Трудова діяльність у відділі опрацювання та обробки документів ДОУНБ на посаді  бібліотекаря розпочалася у 2001 році і триває дотепер. Галина згадує: «Під час навчання в мене склалося враження, що робота в відділі опрацювання документів виявиться для мене дуже складною, але через примху долі, після закінчення навчання,  я потрапила саме в цей відділ і зрозуміла, що це моє покликання. Вже протягом 16 років я жодного разу не пожалкувала, що так склалося».
На досягнутому героїня нашої розповіді не зупинилася, і у 2001 році вступила до  заочного відділення Харківського інституту культури (Харківська державна академія культури, відділення «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»). Здобуваючи вищу освіту, вона стала справжнім фахівцем бібліотечної справи.
Професійні якості Галини були достойно оцінені керівництвом бібліотеки. Близько 10-ти років вона виконує функції заступника завідуючого відділом.
Кожен день Галини насичений різноманітною, різноплановою, а головне, цікавою роботою. А саме: систематизація літератури нових надходжень, редагування систематичного каталогу, складання бібліографічних описів на книги та введення інформації на них в базу даних електронного каталогу, реалізація  регіонального проекту «Електронний каталог»,  надання  методичної допомоги 7 районним бібліотекам щодо створення електронних каталогів. Крім того, вже не один рік ділиться своїм професійним досвідом на курсах підвищення кваліфікації бібліотекарів області.
У вільний час Галина полюбляє дивитися художні та документальні фільми, слухає музику. Серед улюблених груп Muse, Manic Street Preachers, Depeche Mode и Queen. Своєю спеціальністю наша колега задоволена тому, що професія  бібліотекаря надала  їй можливість потрапити у сучасний інформаційний потік , який щодня спонукає долучатися до всього нового.   Більше про бібліотеку тут
 Ми в соціальних мережах:  Facebook Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар