Сторінки

вівторок, 6 лютого 2018 р.

Світ знань нових видань

Дочинець, Мирослав. Синій зошит. Аркуші днів світящих [Текст] / М.Дочинець. –  Мукачево: Карпатська вежа, 2017. – 184 с.: іл.


Ви маєте можливість доторкнутися  серцем та власною думкою до надзвичайно цікавого видання. Український письменник та журналіст  Мирослав Дочинець розгортає нам спостереження, зауваги і мудрі прописи авторства карпатського Сократа, Вічника та Світована Андрія Ворона. Він дійсно світив собі та іншим і  те що не спізнав за сто літ, залишив нащадкам у своїх «кристалах днів світящих»:  «Вір у те, що говориш, - і тобі теж віритимуть»; «Дуже важливо для власної цілісності – дозволяти й иншим зукола бути собою»; «Любити – з сього все починається. І цим звершується. Любити себе, любити людей, любити життя, любити Бога»; «Щастя приходить і відходить, як сонячна година»; «Любов має чотири барви…».
Ці та інші «маяки на узбережжях життя» Андрія Ворона  дозволять відчути себе  в отій єдиній мірі ладу, що робить нас  по справжньому щасливими і усвідомити : «Якщо птиця знає, куди їй летіти за тридев'ять морів і знає час свої кончини, якщо риба в океані пам'ятає родовий витік, куди має вернутися й посіяти передсмертну ікру, що тоді казати про здатність людини?..»Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Facebook Twitter
Замовити книги можна тут

Немає коментарів:

Дописати коментар