Сторінки

четвер, 29 червня 2017 р.

Що читають бібліотекарі

Рот, Вероніка. Нескорена [Текст] : роман. Кн.1 / В. Рот ; пер. з англ. Н. Вишневська. - К. : Компанія ОСМА, 2015. - 384 с. - (Дивергент).
Рот, Вероніка. Інсургент. Бунтівниця [Текст] : роман. Кн. 2 / В. Рот ; пер. з англ. Н. Вишневська. - К. : КМ Publishing, 2015. - 384 с. - (Дивергент).
Рот, Вероніка. Віддана [Текст] : роман. Кн. 3 / В. Рот ; пер. з англ. Н. Вишневська. - К. : КМ-Букс, 2016. - 384 с. - (Дивергент).

«Храбрые люди признают силу других»
Я ніколи в житті не захоплювалася фантастикою. Мені подобалися любовні романи, психологічні роздуми, але тільки не вигадана реальність, новий світ. До того, як не взяла в руки першу книгу трилогії «Дивергент» і буквально занурилася в море відчуттів і нових емоцій. Це літературний дебют Вероніки Рот, і виявився він досить успішним. Всесвіт роману - світ, який розгорнувся на руїнах колишнього Чикаго, в якому люди, намагаючись побороти пороки, що привели їх на межу загибелі, утворили п'ять фракцій - своєрідних закритих каст: Альтруїзм, Ерудиція, Безстрашність, Товариськість і Правдолюбство. Кожна фракція виконує свою функцію в суспільстві, і всім її членам властивий загальний набір рис характеру. Є також безфракційники - ті, хто не підійшов до жодної фракції, чи з тих чи інших причин вибув з однієї з них. Головна героїня - Беатріс Прайор - стоїть на роздоріжжі: залишитися в рідній фракції, яка абсолютно не підходить їй за духом, або перейти в іншу, і тим самим розірвати всі зв'язки з родиною. Вибір виявляється непростим…
Книга захоплює з перших сторінок і змушує переживати всі випробування разом з героями роману. За всю трилогію кожен персонаж стає рідним і не хочеться з ним розлучатися, хочеться дізнаватися нові історії з його життя і більше занурюватися в незвіданий світ майбутнього. Але, на жаль, все хороше  колись закінчується, і залишається тільки вірити, що десь, в іншому всесвіті, все ж живуть люди, поділені на фракції, і колись я з ними обов'язково зустрінуся.

Олександра Залогіна, бібліотекар відділу читальних залівБільше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Facebook Twitter
Замовити книги можна тут

Немає коментарів:

Дописати коментар