Сторінки

вівторок, 16 січня 2018 р.

Світ знань нових видань

Бебешко, Лідія. Українська вишиванка. Мальовничі узори.  Мотиви. Схеми крою [Текст] / Л.Бебешко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018 с. : іл.

Вишиванка. Своєрідна міжнародна візитівка України. Поза часом й поза модою, вона є елементом традиційної народної культури. Ця книга для тих, хто полюбляє вишивати, хто закоханий в українську вишиванку, шанує її традиції, бажає їх продовжувати й розвивати. Схеми композицій вишивки для чоловічих та жіночих сорочок, які були розроблені на основі  старовинних колекційних зразків. Ознайомитися ви й з послідовністю виготовлення сорочок.
Автором збірки є жителька Умані, майстриня Лідія Миколаївна Бебешко. “Уже в дорослому віці, коли я відшила один рушник, щось така магія була в тому занятті, що я почала досліджувати саме народну вишивку”, - згадує вона. В Уманському Державному педагогічному університеті Лідія Миколаївна викладала спецкурс з народної вишивки за авторськими програмами. Підготувала близько 500 студенток.
Отже, до фондів ДОУНБ потрапило видання, що надає вам унікальну можливість  наблизитися серцем та власним дотиком до народних українськіх традицій.  Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Facebook Twitter
 Замовити книги можна тут


Немає коментарів:

Дописати коментар