Сторінки

вівторок, 5 грудня 2017 р.

Світ знань нових видань

Топська, Неллі. Зачарована квітами [Текст]  / Н.Топська. - Київ: ТОВ «Книжкова база «Альфа», 2017. - 64 с.: іл. 

Життя видатної художниці Катерини Білокур  на сторінках нового видання  «Зачарована квітами».
Вона й дійсно була зачарована ними і всю ту любов вкладала у кожне  своє полотно та залишила нащадкам. 
Все життя вона змушена була відстоювати своє право малювати, долати непрості обставини, тяжкий побут, терпіти людський осуд  й переживати неприйняття рідних.  Але, від покликання вона не відмовилася, талановито та яскраво, осягаючи навколишній світ. 
«На довгу згадку ці квіти посилаю тому, кого не бачила, тому, кого, не знаю..Важко мені буде лежати в землі, якщо хтось, хто буде  жити після мене, не згадає мою добру роботу добрим словом», - писала Катерина Василівна.

Видання адресоване дітям середнього та старшого шкільного віку, а також усім хто цікавиться українським мистецтвом. 
До фонду ДОУНБ книга надійшла в рамках бюджетної програми «Здійснення концертно-мистецьких та культурологічних загальнодержавних заходів, заходів вшанування пам’яті, заходів з виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, заходів, пов’язаних із забезпеченням свободи совісті та релігії, державна підтримка регіональних культурних ініціатив та аматорського мистецтва, поповнення експозицій музеїв та репертуарів театрів, концертних та циркових організацій, забезпечення розвитку та застосування української мови». Більше про бібліотеку тут
 Ми в соціальних мережах:    Twitter  Facebook
 Замовити книги можна  тут

1 коментар: