Сторінки

вівторок, 12 грудня 2017 р.

Світ знань нових видань

Слоневский, Александр. Путешествие из Каменского в Днепродзержинск и обратно [Текст]  :  архивные  материалы в литературной обработке и гражданском осмыслении  / А. Слоневский.  – Дніпро : ЛізуновПрес, 2017. – 368 с.: ил.

Ця книга про те, як назва міста вплинула на його долю. Як козаче поселення, за фактом свого розташування та генетики,  Кам'янське  отримало "їм'я"  ката українського народу і,  як повернулася споконвічна назва міста, через які  саме випробування  це трапилося.   
Родини, що створили історію цього міста у різні роки, будівлі, кожна з яких має свій цікавий історичний сюжет. Хто створював найкрупніши християнські храми Кам'янського, античність від випускника Санкт-Петербургзької  Академії мистецтв  архітектора Олексія Соколова в українському місті, що читали, над чим сміялися  та чим цікавилися мешканці  і багато іншого містить ця дослідницька  літературна подорож. 
Історії , які розгортає для нас видання, засновано на архівних матеріалах і в них  відзеркалено історію всієї України, яка рухається від епохи до епохи.  Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Facebook Twitter
Замовити книги можна тут

Немає коментарів:

Дописати коментар