Сторінки

середа, 25 жовтня 2017 р.

Портрет у бібліотечному інтер'єрі

Ганна Шаповалова. Лишатися людиною в усьому

Легка, струнка, з весняною усмішкою та готовністю завжди допомогти. Такою для мене є Ганна Шаповалова, бібліотекар першої категорії відділу комп’ютеризації. А назвати її  хочеться не інакше,  як Ганнуся. 
Вона народилася у Дніпрі, у родині робочих, має технічну освіту, але доля, можна так сказати, завжди була на крок попереду, ніби то, здогадуючись, що найбільш їй потрібно.  
Ось вже 16 років вона працює у  ДОУНБ, хоча коли прийшла сюди, вважала, що це тимчасово. Вона часто вважає речі тимчасовими, але ж як кажуть немає нічого більш постійного. Коли Ганна починала свій трудовий шлях, не одразу все виходило, але ж вона наполегливо опановувала нові програми та електронні можливості, дуже цікавим було й пізнання всесвітньої  мережі. Ганна має природні здібності до дизайну, тонкий смак і питливий розум. Вона самостійно опанувала різноманітні пакети для роботи з графікою, відео, веб-редактори, а по офісним програмам навіть читала курси у тренінговому центрі, в рамках проекту «Бібліоміст». Завжди відкрита  вона для кожного, хто потребує допомоги, тому до неї часто звертаються за порадою і вона з радістю ділиться своїми знаннями. Її цінують та полюбляють у колективі і цей зворотній зв'язок добре відображується на загальному результаті. 
Ганна вважає, що просування бібліотечних послуг на інформаційному ринку потрібно  робити лаконічним.  Тільки піар-гачок, щоб залишалася якась таємниця, зацікавленість і бажання розкрити  світ знань  все ж таки самостійно, а  для цього завітати до бібліотеки. Вона створює нові сторінки на офіційному сайті ДОУНБ, розробляє їх дизайн-макети, постійно веде розділи «Студенту на замітку», «Вернісаж талантів», «Світ захоплень», «Віртуальна виставка», «Нові надходження», «Дарувальники», «Гортаючи сторінки історії», «Неймовірно, але правда» та інші. Крім того, Ганна бере участь у проекті «ДніпроКультура» і зараз її обрано куратором порталу. Найулюбленіша її справа  дизайн і вона завжди спирається на креативне розкриття теми. Всім займається із натхненням, вкладаючи свою душу, а у колективі їй дуже важливе плече та  думка  коллег,   до  яких вона завжди прислухається. 
Останнім часом полюбляє книжки по психології та відео-уроки Наталлі Холоденко, і Мили Левчук.  Це їй допомагає вирішити ту чи іншу ситуацію, або ж розібратися у собі та відповісти на питання  чому вона робить так, а не інакше. 
Вона полюбляє  теплі пори року, хоча народилася взимку, а ще її цікавить  роман Джейн Остін «Гордість та упередження», де головна героїня демострує якості сили характеру, незламності та незалежності. Людина має пройти багато випробувань,  говорить Ганна, але ж завжди треба лишатися людиною. В усьому. Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Facebook Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар