Сторінки

вівторок, 10 жовтня 2017 р.

Світ знань нових видань

Брати Капранови. Майдан. Таємні файли [Текст] / Брати Капранови. – К.: Нора-Друк, 2017.- 320 с. 

Події, що відбулися на Майдані у 2013-2014 роках й досі привертають увагу. Основне намагання -  розкрити недослідженні та приховані факти, дати якомога більше точок зору на ту чи іншу подію. 
В основу книги «Майдан. Таємні файли» авторства Братів Капранових  лягла інформація, отримана  у телепроекті журналістських розслідувань «Брат за Брата». А саме спілкування з людьми, які мали безпосередній стосунок до рішень, що ухвалював майдан і можуть відкрити таємниці механізмів, що діяли там. Правда з вуст політиків та діячів з самими різними точками зору: Олег Рибачук, Сергій Пятков, Дмитро Ярош, Руслан Кошулинський.
Хто і як готував майдан, майдан без політиків, операція «Йолка», події в Криму та на Донбасі. Неупередженість думок авторів стала у нагоді при дослідженні цих  та інших питань.  
Отже, ви маєте змогу ознайомитися з першим масштабним журналістським розслідуванням подій на Майдані і зробити власні висновки, щодо сторінки новітньої історії, яка назавжди змінила свідомість  цілого світу.  Більше про бібліотеку тут
 Ми в соціальних мережах:  Facebook Twitter
Замовити книги можна тут

Немає коментарів:

Дописати коментар