Сторінки

середа, 15 лютого 2017 р.

Портрет у бібліотечному інтер'єрі

«Бібліотека має гідно виконувати свою роль провідного інтелектуального центру регіонального значення. Бо якщо не ми – то хто ж?» - говорить Людмила Афанасьєва.

Гарна, загадкова, толерантна, вихована – риси, притаманні справжній жінці, яка не зважаючи ні на що, завжди привертає до себе увагу красою зовнішньою і душевною. Саме такою ми бачимо Людмилу Федорівну Афанасьєву на протязі 40 років її діяльності в ДОУНБ.
Життєве кредо «ділитися добром, бо світ врятує доброта…» - розкриває її єство. Безмежна любов до сім’ї та бібліотечної справи дала їй статус дружини, матері, бабусі, а з іншого боку завідуючої відділом абонемента,  заслуженого працівника культури. Все це викликає повагу. 
Народжена у воєнні роки в Миколаївській області. Фахову освіту Людмила Федорівна здобула в Харківському державному інституті культури (1974 р.). 
А почалась її бібліотечна кар’єра у 1966 році, з Верхньодніпровської ЦБС, в якій згодом вона стала директором. Наступною сходинкою стала посада - інспектор по бібліотекам в управлінні культури. І лише з 1987 року Афанасьєва Людмила Федорівна працевлаштовується в ДОУНБ на посаду завідуючої відділом абонемента. В обраній професії її приваблює можливість допомагати людям знаходити відповіді в безмежному інформаційному просторі, взаємно збагачуватись від спілкування з читачами. Адже, сфера її  професійних інтересів – усе, що стосується книги. Вважає, що на сьогоднішній день поряд з традиційною роллю інформаційного центру, бібліотека повинна стати центром духовного відродження особистості.
Найбільш цікава сторінка її професійної діяльності – участь у централізації бібліотек області.
За 30 трудових років в ДОУНБ, Афанасьєва Людмила Федорівна -  Заслужений працівник культури України, має медаль “За трудову доблесть”, премії та подяки.
Сучасного бібліотекаря бачить творчо активним, сумлінним, ініціативним, обізнаним із сучасними технологіями, таким, що володіє комунікативними навичками, вміє працювати з комп’ютером, любить читача.
Мета у житті – сприяти тому, щоб світ став чистішим, добрішим, світлішим та надійнішим. Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар