Сторінки

вівторок, 30 серпня 2016 р.

У Бельгії замість покемонів ловлять книжки

У Бельгії є люди, яких пригнічує та обставина, що молодь надмірно захопилася грою, де мисливці за пригодами вистежують нещасних покемонів. І не тому, що пошкодували монстрів, а з тієї причини, що схоже полювання виявиться набагато кориснішим, якщо вистежувати будуть не монстрів, а ретельно заховані книги.
Ця геніальна ідея прийшла в голову вчительці однієї з початкових шкіл Авеліно Грегуар, яка придумала, як зробити дозвілля юних бельгійців не настільки кровожерливим, а корисним для їх розвитку. Тим, хто віддасть перевагу шукати ретельно заховані книги, доведеться докласти чимало зусиль, щоб дістатися до цього скарбу знань, але при цьому потрібно уважно вивчати підказки, які будуть час від часу з'являтися на екрані: вони в цій пошуковій справі відіграють чималу роль.
Того, хто знайде видання чекають привітання від розробників гри, але найголовніше - перш ніж відправити виявлену книгу знову у вільне плавання, її доведеться прочитати, хоча б по діагоналі. На радість вчительки, ця обставина не злякала юних користувачів, а навпаки - здалася прикольною. Тож не дивно, що всього за три тижні охочих випробувати свої сили в новій грі набралося вже більше 40 тисяч.
Цікава  альтернатива!
У нас, нажаль, ще такої гри не придумали. Але, усі хто лове покемонів у Дніпропетровську знайте, що біля стін нашої бібліотеки є покет-стоп. 
Немає коментарів:

Дописати коментар