Сторінки

четвер, 3 березня 2016 р.

Що читають бібліотекарі

Сьогодні світ відзначає день письменника. І саме сьогодні у блозі з’являється нова постійно діюча рубрика «Що читають бібліотекарі».
Щочетверга на сторінках блогу ми будемо  знайомити читачів з  враженнями бібліотекарів  про нові прочитані  книги  з фондів нашої бібліотеки.Джеймс  Э.   Париж в любви [Текст] : роман / Э. Джеймс; пер. с англ. Е. Фрадкин. - М. : Эксмо, 2013. – 320 с. - (Мировой бестселлер).


Мені здається, що немає такої дівчини, яка б не мріяла  побувати в Парижі ... Хочете відволіктися, підняти собі настрій і насолодитися зачарованим Парижем, тоді ця книга для вас. Вона невелика, так що ідеально підходить для жіночої сумочки.
 Там немає сюжету в звичному розумінні цього слова, це збірник невеликих заміток, і це надає книзі легкості. Головна героїня - професор літератури і автор любовних історичних романів, перенісши важке захворювання, разом з родиною переїжджає з Америки в Париж. Вона ділиться своїми враженнями про місто і його мешканців. Разом з нею ми гуляємо по осінньому Парижу, милуємося різдвяними вітринами магазинів, купуємо розкішні вбрання, куштуємо вишукані страви в ресторанах і зустрічаємо весну. Героїня розуміє, як важливо цінувати кожну мить, насолоджуватися простими радощами разом зі своєю сім'єю.
Це атмосферна книжка, пронизана французьким колоритом. Гастрономія, смаки, запахи ... Музика, архітектура, мистецтво, музеї ... Про все це не пишуть в путівниках і не розповідають екскурсоводи, про це  можна дізнатися, тільки поживши там.
Приємної релаксації!

Оксана Шевченко
Заступник директора з внутрішньобібліотечної роботиБільше про бібліотеку  тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter 

Немає коментарів:

Дописати коментар