Сторінки

середа, 23 березня 2016 р.

Нові надходження

Бібліотечний фонд ДОУНБ поповнився новими цікавинками. Ознайомтесь та скористайтесь.


Северинец, А. К. Всемирная литература в лицах, фактах и комментариях [Текст] / А. К. Северинец, М. Л. Лебедева, О. Л. Коренькова ; под ред. М. Л. Лебедевой. - Ростов-н/Д.: Феникс.-2014.- 285c. Книга являє собою популярне і захоплююче викладення незвичайних фактів всесвітньої літератури, поданих крізь призму авторського бачення персоналій і реалій світового літературного процесу. 


Родионов, И.В. Днепропетровские зодчие. Люди-легенды [Текст] : биографические очерки / И. В. Родионов. - Запорожье : ПРИВОЗ ПРИНТ.-2013.- 272c. Ця збірка біографічних нарисів про долі дніпропетровських архітекторів післявоєнної доби. Крім цікавих історій, розказаних рідними, близькими, учнями і друзями архітекторів, у книзі зібрані унікальні фотознімки, документи, малюнки і креслення. Крахула, Б. Зентангл. Рисование для релаксации, вдохновения и удовольствия [Текст] / Б. Крахула; пер. с англ. И. Кочнева. - М. ; СПб. : Питер.-2014.- 128c. Зентангл – новий напрямок у мистецтві малювання. Авторами цієї ідеї є Рік Робертс і Марія Томас, що вигадали зентангл як вправи для медитації. У цій книзі пропонуються прості уроки малювання зентанглів, а також ідеї для використання їх в різних дизайнерських проектах. 
Афонькин, С. Все о живописи. Интриги, скандалы, расследования [Текст] / С. Ю. Афонькин. - Вильнюс : Bestiary.-2014.- 127c. Книга розрахована на широке коло читачів, розповідає про долю картин і художників. Окремі нариси-розслідування демонструють почуття, мотиви і життєві обставини, які керували майстром в його творчості, і підштовхнули його намалювати саме цей сюжет, а не інший. Амфилохиева, Е. В. Чудеса света. Рукотворные шедевры [Текст] / Е. В. Амфилохиева; под ред. В. М. Ахунова. - М. : ЭКСМО.-2014.- 64c. Книга "Чудеса світу. Рукотворні шедеври" розповідає про найдивовижніші творіння людських рук - з найдавніших часів до наших днів. Все о живописи. Самые знаменитые художники [Текст] / сост. И. И. Мосин. - Вильнюс : Bestiary.-2013.- 111c. Дана книга є біографічним довідником, в якому представлені 306 видатних майстрів світового живопису, починаючи від епохи Відродження (XIII століття) і до наших днів. 
Поспішіть взяти книгу першими!Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter
Замовити книги можна тут 

Немає коментарів:

Дописати коментар