Сторінки

пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

Смійтеся з бібліотекою

Публічна бібліотека Делрей-Біч (Флорида, США) близько 10 років тому запустила інноваційну програму по збору коштів, яка називається «Смійтеся з бібліотекою» (Laugh with the Library). У перші два роки головною дійовою особою даної програми був відомий комедійний актор Боббі Коллінз, завдяки якому вона швидко стала дуже популярною. У цій платній бібліотечній програмі щорічно беруть участь близько 500 місцевих резидентів.
І саме сьогодні, 5 лютого, бібліотека відзначає 10 річницю запуску цієї програми. Вхідний квиток коштує 200 доларів. У минулому році бібліотека заробила, за допомогою «Laugh with the Library», понад 80000 доларів, а за весь час існування програми – понад 1 мільйон доларів.
У цьому році бібліотека Делрей-Біч сподівається поповнити свою казну на 100000 доларів. Адже, завдяки цим грошовим надходженням вона зможе придбати багато необхідних матеріалів – книги, технології для дітей і підлітків.
Всі ці 10 років у програмі LWL беруть участь два бібліотекаря, які організовують запрошення, розміщення учасників, оформлення сцени, харчування і т.п.Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар