Сторінки

четвер, 17 грудня 2015 р.

Да прибуде з вами сила!

Сьогодні найочікуваніший день для фанатів Зоряних Війн. 17 грудня стартує, а вірніше, уже стартувала довгоочікувана прем’єра продовження великої саги Зоряні Війни: Пробудження сили.
Без сумнівів, найочікуваніший фільм 2015 року - «Зоряні війни: Пробудження сили» - уже встиг поставити гучний рекорд. Це сталося задовго до прем'єри картини, яка намічена на 17 грудня. Вся справа в тому, що другий тизер фільму, який з'явився на YouTubе 16 квітня цього року, за добу подивилися 30650000 разів. Рекорд був зафіксований редакцією «Книги рекордів Гіннеса». Другий тизерний ролик фільму «Зоряні війни: Пробудження сили», прем'єра якого в Мережі відбулася 16 квітня, за добу подивилися більше 30 млн разів. Інтерес до ролика, насамперед, проявили шанувальники космічної саги. Сам ролик, в кращих традиціях режисера Джей Джей Абрамса, залишив після себе більше запитань, ніж відповідей. Це не перший рекорд, встановлений «Зоряними війнами». У 2012 році в «Книгу рекордів Гіннеса» були внесені дані про сукупні собори кіносерії, який на той момент склали $ 30500000000. Таку суму вдалося зібрати за рахунок виходу на екрани фільмів, а також від продажу різноманітних сувенірів, ігор, DVD, Blu-Ray.
Отже бібліотекарі також є шанувальниками цієї космічної саги, та з нетерпінням чекають на перегляд!Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар