Сторінки

четвер, 30 липня 2015 р.

Бібліотечна альтанка

Протягом двох місяців, кожного четверга з 10:00 до 14:00, біля головного приміщення обласної наукової бібліотеки працювала «Бібліотечна альтанка». Кожна «Бібліотечна альтанка» відповідала певній тематиці. Отож, у червні та липні, співробітники бібліотеки втамовували інформаційну спрагу всіх зацікавлених тобто надавали довідки про наявність видань, безкоштовно записували до бібліотеки, пропонували літературу, рекламували численні послуги бібліотеки.

У червні, на перехожих чекали різноманітні заходи. Проект стартував тематикою «Відпочивай та пізнавай», де відділ комплектування підготував книжковий вернісаж «Відпочивай активно і з драйвом» та провів пізнавальну вікторину «Спортивний туризм», переможці якої отримали книги. Наступний захід – «Мандрівна Україна» – захід на якому відділ наукової інформації і бібліографії презентував виставку-знайомство «Мандрівна Україна», яка привертала увагу перехожих актуальною темою. Для школярів було проведено інтелектуальну гру «Як добре Ви знаєте свою країну?», де бібліотекарі запрошували переглянути відео-подорож «Куточки, які варто відвідати». Книжково-ілюстративну виставку «Головна книга країни» підготував відділ опрацювання документів та організації каталогів, захід було присвячено Конституції України, тому супроводжував його патріотичний конкурс «Моя держава Україна», також інтерактивна комп’ютерна гра «Склади карту України». 
Липнева «Бібліотечна альтанка» мала не менш цікаві заходи. Книжковий вернісаж «Усмішка ласкава – то найкраща страва» та конкурс на кращий анекдот «Тисяча і одна усмішка» провели співробітники відділу комплектування, у результаті чого перехожі заряджались позитивом. Найсвітлішому почуттю – коханню, був присвячений захід відділу зберігання основного фонду, на якому була представлена виставка-знайомство «Найкращі книги про кохання» та проведено інтерактивний тренінг для користувачів: «Електронні сервіси: на допомогу в повсякденному житті». 

Пізнавальний калейдоскоп «Гармонія тіла і духу», підготовлений співробітниками відділу наукової інформації та бібліографії, став у нагоді всім мешканцям міста, адже здоров’я треба берегти у будь-якому віці, а спорт тому допомога. Надавались поради-консультації «Який вид спорту мій?» та пропонувалось переглянути відео-уроки «Здоровий спосіб життя».
Книжкове бієнале «Православна моя України!» презентували співробітники читальних залів, знайомлячи зацікавлених з історичними документами Хрещення Русі. А на десерт, завершуючи роботу альтанки, біля адміністративного корпусу бібліотеки відбулось літературне кафе «Літні фантазії з овочів та фруктів». Співробітники відділу наукового опрацювання документів та організації каталогів провели конкурси між знавцями народної кулінарії та пригостили соковитими фруктами і поширили рецепти приготування страв серед мешканців міста.

У серпні «Бібліотечна альтанка» працюватиме за адресою проспект Карла Маркса, 18. На Вас чекатимуть: книжкові цікавинки, вікторини, поради, інтерактивні змагання. Все, що актуально, цікаво, корисно є у нас! Завітайте до «Бібліотечної альтанки» ДОУНБ.  


Більше про бібіотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар