Сторінки

четвер, 23 липня 2015 р.

Акція для всіх бажаючих

У березні 2015 року Міністерство Культури України ініціювало акцію «Бібліотека українського воїна». За цей час до неї долучились 1389 інституційних та індивідуальних учасників, а саме, 394 бібліотеки і 978 працівників та відвідувачів бібліотек.
Бібліотеки-учасники, які взяли участь у акції, передадуть зібрані книги напряму або через регіональних співкоординаторів – Національної історичної бібліотеки, Національної бібліотеки для дітей, Одеської національної наукової бібліотеки ім. М. Горького, Державної бібліотеки України для юнацтва, Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, Київської обласної бібліотеки для дітей, Публічної бібліотеці ім. Лесі Українки міста Києва та обласних універсальних наукових бібліотек до бібліотек будинків офіцерів.
Як інформує Культпростір, у рамках акції «Бібліотека українського воїна» до бібліотек Будинків офіцерів, військових частин та військових шпиталів вже передано 13689 книг.
Акція проводиться на постійній основі, тож бажаючі підтримати бойовий дух українського війська можуть долучитися до поповнення бібліотек.
Більше про бібіотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар