Сторінки

середа, 15 липня 2015 р.

Успішне наближення до Плутона

Космічний апарат НАСА New Horizons у понеділок (14.07.15) наблизився до карликової планети Плутон, на відстань мільйон кілометрів і продовжує стрімке зближення.
Нагадаємо, що New Horizons покинув Землю у січні 2006 року. Головне завдання місії - вивчення Плутона і його супутника Харона, після чого станція, можливо, попрямує у бік пояса Койпера.
Інженери кажуть, що станція перебуває у "відмінній формі". Але у фахівців буде лише одна можливість отримати докладні знімки та інші наукові дані під час прольоту космічного апарату повз карликову планету. Землю і Плутон розділяють майже п'ять мільярдів кілометрів, і будь-яке радіоповідомлення від космічного апарату приходить із затримкою в кілька годин. Це означає, що станція не контролюється в режимі реального часу, а їй заздалегідь задають автоматичну послідовність команд.
Ця подія є однією з ключових в історії освоєння космосу, кажуть експерти. Успішне зближення з Плутоном завершить початкове дослідження всіх "класичних" дев'яти планет Сонячної системи.Більше про бібіотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter 

Немає коментарів:

Дописати коментар