Сторінки

вівторок, 28 липня 2015 р.

День Хрещення Русі

Сьогодні, не випадково, хочеться згадати про постать Володимира Великого, бо саме 28 липня відзначається день хрещення Київської Русі. 
Поміж великими і світлими мужами нашої княжої держави святий Володимир Великий, наче сонце, сяє своєю невмирущою славою, величчю і заслугами. В історії України  його ім’я записано золотими літерами не тільки як могутнього і розумного володаря, але передусім як хрестителя, просвітителя і ревного апостола християнської віри. Свята віра, яку він прийняв у візантійському обряді, стала  з часом серцем і душею нашого народу й держави. Вона стала моральною основою нашої культури, звичаїв і обрядів. Віра  завжди була великою силою народу, передусім у дні його горя і смути. Тією християнською вірою наш народ довгі-довгі сторіччя жив і кріпився, тією ж вірою він живе і сьогодні. В тому якраз і заслуга Володимира Великого, що він подарував українському народові цінний скарб святої віри.
Про цю величну постать вже багато сказано, і ще більше написано. Тому, сьогодні, просто хочеться ще раз нагадати про те, що усі ми маємо володіти достовірною інформацією, яку можемо отримувати з книжок. Запрошуємо скористатися фондами нашої бібліотеки для поглибленого занурення в історію . 
Більше про бібіотеку тут
Ми в соціальних мережах:  Vkontakte Facebook  Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар