Сторінки

вівторок, 16 травня 2017 р.

Світ знань нових видань

Білоусова А.  Таємниці монастирів / А. Білоусова, О. Жук, В. Железнякова. - Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2016. – 494 с.

У виданні зібрані відомості про історію та сучасність п’яти найбільших православних монастирів зі статусом лаври, а також безлічі інших монастирів. Книга ілюстрована фотографіями.
Презентація була в минулому році у Києво-Печерській Лаврі. Автори кажуть, хотіли створити лише путівника, а матеріалів назбирали на цілу книгу.
Видання «Таємниці монастирів» створювали кілька років, воно є результатом подорожі духовними центрами православ’я – від найвеличніших храмів і старовинних монастирів до далеких скитів. Видання піднімає завісу таємниці з відомого лише посвяченим. Києво-Печерська та Почаївська лаври, Свято-Іллінський храм у Чорнобилі та далекий Валаамський монастир – понад 20 найславетніших обителей України та Росії, кожна з яких, немов жива душа, не схожа одна на одну. Ви дізнаєтеся, що приводить людей до монастиря, які вражаючі історії про шлях до віри зберігають стіни святинь, про велике служіння й побут монахів, дива чудотворних ікон, стародавні легенди та сторінки історії, прожиті храмами разом з країною.
Ексклюзивний спільний проект «Клубу Сімейного Дозвілля», газети «Сьогодні» та Свято-Успенської Києво-Печерської лаври – розкішне подарункове виконання. Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter
Замовити книги можна тут

Немає коментарів:

Дописати коментар