Сторінки

четвер, 27 жовтня 2016 р.

Що читають бібліотекарі

Пиколт Дж.  Ангел для сестры [Текст] / Дж. Пиколт; пер. с англ. О. Бершадской. - Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2007. – 432 с.

«Ангел для сестри» один з романів американської письменниці Джоді Піколт. Це світлий твір про страждання, про жертвування в ім'я порятунку, про страхи, про мужність. Книга захоплююча, одночасно важка з трагічною кінцівкою. Роман неможливо читати без сліз. Не передати тих почуттів, коли раптом в кінці роману сюжет повертається несподівано по-іншому. Оповідання ведеться від імені героїв роману,

кожен з яких унікальний по-своєму. І кожен живе під маскою.

Складно описати, як живе сім'я, в якій одна дитина серйозно хвора. Одна з героїнь цього твору, Анна, з'явилася в цьому світі не випадково, а щоб врятувати свою сестру Кейт, в якої лейкемія. За три роки вона перенесла десять операцій. У шість років у неї взяли кістковий мозок. І ось для сестри потрібна нирка. Хто підтримає Анну?
Дівчинка судиться з батьками за право на своє тіло. Вона більше не хоче бути тією людиною, якою змушували бути її 13 років. У мене Анна викликає велику симпатію. Маленька дівчинка, але героїчна, одночасно може бути і сміливою, щоб подати в суд, і боятися зустрічі з власною матір'ю. Дуже цікаво, чи правду сказала Ганна, коли давала свідчення. Відповіді немає, можна лише здогадуватися на підставі рішення суду.
«Когда дело касается тех, кого любишь, то делаешь все возможное».
Ця книга говорить: «Любіть своє життя !!!»
Рекомендую всім, хто любить драматичні сюжети і готовий до сліз.
ожен з яких унікальний по-своєму. І кожен живе під маскою.

Бібліотекар відділу абонементу 
Гайдаш Валентина Василівна.Більше про бібліотеку тут 
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter 
Замовити книги можна тут

Немає коментарів:

Дописати коментар