Сторінки

вівторок, 22 вересня 2015 р.

Замість закуски – книги

Торговельні автомати зазвичай видають закуски і напої. Однак не всі. Цього літа у Вашингтоні (США) деякі торговельні автомати були завантажені безкоштовними дитячими книгами. Пілотна програма Book Vending Machine стала першою в США. Вона є новітнім доповненням програми підвищення грамотності «Soar with Reading» («Політ з читанням»), запущеної 5 років тому американською авіакомпанією JetBlue Airlines.
Натиснувши на кнопку торговельного автомата, юні читачі можуть отримати книги. Програма, в основному, націлена на дітей з малозабезпечених сімей, які не мають домашніх бібліотек. Книги з торгових автоматів можуть допомогти сформувати домашні бібліотеки.
У цьому році авіакомпанія провела дослідження, яке показало, що в деяких мікрорайонах столиці США на кожні 830 дітей припадала тільки одна доступна книга. У перспективі подібні торговельні автомати можуть бути встановлені і в інших мікрорайонах Вашингтона. І це дуже гарна новина. Книги мають бути доступними,а майбутнє покоління грамотним. Більше про бібіотеку тут
Ми в соціальних мережах: Vkontakte Facebook Twitter

Немає коментарів:

Дописати коментар