Сторінки

вівторок, 26 вересня 2017 р.

Світ знань нових видань

Кралюк, Петро. Козацька міфологія України: творці та епігони  [Текст] / П. Кралюк; худож.-оформлювач О.А. Гугалова. – Харків: Фоліо, 2016. – 394 с.: іл.

Петро Кралюк – доктор філософських наук, професор, перший проректор Національного університету «Острозька академія». Є автором численних робіт з історії культури України, зокрема, її філософської думки. Автор власної концепції історії філософії України, яка різниться від загальноприйнятої. 
У книзі «Козацька міфологія України: творці та епігони» розглянуто феномен українського козацтва, його еволюцію, показано, як формувалися міфічні уявлення про козаків, починаючи з кінця XVI століття й завершуючи днем сьогоднішнім. Значну увагу приділено козацькій міфології часів Гетьманщини. 
Також ви знайдете тут інформацію, як «козацька ідея» інтерпретувалася в різних національних проектах XIX століття (польському, українському, російському). 
Видання розраховане  передусім на тих, хто цікавиться українським козацтвом, його історією та культурою. Більше про бібліотеку тут
Ми в соціальних мережах: Facebook Twitter
Замовити книги можна тут

Немає коментарів:

Дописати коментар